Успішному та привабливому чоловіку слід доглядати за своїм зовнішнім виглядом, оскільки доглянутість – однозначна перевага. А для цього, крім якісного та правильно обраного одягу та модних стрижок, потрібна і чиста шкіра. Нині дуже популярною стала борода. Безліч чоловіків внесли її до свого іміджу. Але за відсутності догляду за таким елементом зовнішності, як рослинність на обличчі, борода матиме недоглянутий, неохайний вигляд.

Будь-якому чоловіку потрібна бритва. Лідирує у продажу електричний шейвер, який дозволяє оперативно прибрати рослинність на обличчі. Ринок пропонує в широкому асортименті такий пристрій, як електрична бритва. Можна купити шейвер, що має багато насадок, який може, крім оперативного та надійного усунення рослинності, також здійснювати її корекцію: наприклад, виконувати підрізання бороди.

Щоб уникнути порізів і подразнень, повинна використовуватися виключно електрична бритва, куплена у перевіреного постачальника. В асортименті сучасних пристроїв можна заплутатися. Вибір відповідного шейвера – непросте завдання, що вимагає врахування безлічі дрібних нюансів.

Спершу слід визначитися, навіщо взагалі Вам шейвер. У випадку, коли Ви не маєте наміру відростити бороду в найближчому майбутньому і маєте вільне від волосся обличчя, слід віддати перевагу моделям, що мають середню потужність. Важливими є також їх габарити, кількість лез та інші параметри.

Особливості електробритв для вологого гоління

Електрична бритва може мати різну конструкцію. Кожен шейвер може бути охарактеризований декількома основними параметрами:

  • вид механізму;
  • до якого типу відносяться ріжучі елементи;
  • чи є тример;
  • тип електроживлення;
  • характеристики корпусу.

Основними складовими електробритви є її ножі. Число лез вбудованого типу, а також ножових механізмів дозволяє визначити якість гоління.

Занадто гострий ніж виявиться невідповідним для тих, у кого шкіра відрізняється ніжністю та чутливістю, оскільки в такому разі можливе подразнення її. Один ніж електричної бритви глухо прикріплений, інший пересувається під час роботи її механізму. У сіткового шейвера лезо для гоління відокремлено за допомогою перфорованої сітки, що має напівциліндричну форму, вона розділяє леза і шкіру. При голінні відбувається стикання волосків із зафіксованим ножем, внаслідок чого їх зрізає лезо, що обертається. Таким чином, вологе гоління виявляється майже безболісним, відрізняється високою ефективністю, забирає мінімальний час. Дотик до шкіри також мінімальний. Електричні сіткові бритви добре підходять тим, у кого чутлива шкіра, оскільки ці інструменти практично не призводять до подразнення та травм.

Роторна електробритва має свої плюси. Вона добре підходить для володарів густої бороди.

Шкіра з її гострими лезами стикається щільно, це забезпечує чистоту гоління. Ножами добре збривається навіть важке волосся. Але слід враховувати, що при високій чутливості шкіри подібний пристрій не підходить, оскільки надмірно прилягаючи до шкіри, здатний викликати травму.

Вологе гоління пристроями сіткового і роторного типів практично не відрізняється, але все ж таки деякі нюанси є. Бритви сіткового та роторного типів мають ріжучі механізми різних видів, з різними положеннями. Усі виробники уточнюють ці дані. З ними потрібно ознайомлюватись при покупці.

На що звертати увагу при виборі шейверів для вологого гоління?

При виборі шейвера слід врахувати особливості лез.

Безліч виробників встановлюють на електробритви леза дискової форми, що мають ріжучі лопатки. Вони мають універсальне призначення, оскільки є важливою перевагою бритви. Безліч виробників випускають по два і більше запасні комплекти різальних деталей. Леза плаваючої пружної нерухомої конструкції покращують зіткнення зі шкірою, оптимально справляючись з голінням густої бороди.

При цьому леза сіткового типу, що мають пластинчасті елементи, відрізняються від вищеописаних формою закріплених та рухомих елементів, а також більш високою якістю конструкції. При виборі виду різальних деталей слід врахувати їх тип, матеріал, відгуки про виробника.

Наші контакти
Пн–Нд з 10:00 до 22:00
Київ, пр. Володимира Івасюка, 24
(Оболонський район)
Київ, вул. Митрополита Липковського, 18
(Колишня Урицького)